Універсальне і самодостатнє рішення для будь-якого проекту!

Зарядні станції для АКБ, виробництва компанії “Комета-СДЕ”, є унікальними за своїми можливостями, включаючи в себе автоматичні режими роботи, неймовірні можливості і гнучкість при підборі профілів, вони дозволяють вирішити будь-яке завдання виробничого або побутового характеру. Основне їх призначення це заряд і обслуговування акумуляторних батарей, в цій галузі накопичено і реалізований в продукції великий досвід. Але самі пристрої, дозволяють йти далі і здійснювати інші, більш масштабні проекти, починаючи від підзарядки особистого або комерційного електротранспорту і аж до обслуговування залізничних станцій і стоянок для TIR.

Зарядні станції Комета, застосовуються на залізничній дорозі, для забезпечення енергопостачання та обслуговування батарей пасажирських вагонів на зупинці, коли основний агрегат поїзда видключений. Завдяки цьому доступні всі функції для швидкого обслуговування поїзду та комфортного перебування пасажирів. Зарядний пристрій CS-3F використовується для періодичного підзарядження вагонних акумуляторних батарей постійною напругою до 150В і струмом заряду до 120А. Зарядний пристрій призначений для монтажу в стаціонарний шкаф. Процесс заряду починається автоматично після підключення акумулятора. Про це сигналізує зовнішня індикація, яку можна вивести на сам шкаф.

За допомогою зарядних станцій комета, є можливість організувати централізовану систему обслуговування АКБ вантажних і легкових автомобілей під час стоянки. Під час заряду АКБ зарядними станціями виробництва “Комета-СДЕ” доступні всі штатні функції (телевізор, обігрів салону, освітлення, тощо), без запуску основного, силового агрегату автомобіля. Все це дозволяє економити пальне та зменшує шкідливі викиди в районі стоянки. Модель ЗУ CS-1F застосовується для підзарядки автомобільних акумуляторних батарей напругою 12В і 24В. Зарядний пристрій може бути застосовано до типів АКБ які мало обслуговуються і не обслуговуються, класичні та гелеві; а також PzS (E), PzB (E), NiCd і AGM. Безпечне автоматичне включення після приєднання акумулятора дозволяє без шкоди для батареї і автомобіля почати зарядку (опція).

Зарядні станції комета, спочатку були розроблені для забезпечення роботи комерційного електротранспорту і вилочних електронавантажувачів. За багато років роботи і успішної реалізації багатьох проектів, «Комета-СДЕ» розробила безліч унікальних систем по обслуговуванню і заряду тягових АКБ. Ефективність і економічність під час зарядки тягових акумуляторів забезпечить спеціальна модель зарядної станції CS-3F. Продумані алгоритми і застосування сучасних технологій максимально убезпечать АКБ в процесі підзарядки, а також заощадять 25% електроенергії в порівнянні з класичними станціями (трансформаторні).

Зарядна станція Kometa CS-3F в експлуатації на ж / д станції PKP в Польщі (встановлена у співпраці з Lamel Rozdzielnice Sp. Z o.o.)

Економічна продукція

Продуктами бестселерами від Комета-СДЕ, безумовно є інверторні зарядні станції. Принцип їх дії заснований на високочастотному перетворенні напруги і можливості регулювання профілю заряду. Так само зарядні пристрої для тягових батарей мають високий ККД (близько 92%). Це ще один ефективний, надійний і економічний помічник вашому бізнесу.

Зарядні станції виробництва “КОМЕТА-СДЕ”


 • За рахунок високочастотного перетворення пристрій має високий ККД

  За рахунок високочастотного перетворення з використанням Резонансної технології ZVS пристрій має високий ККД
  (Не менше 92%), що дозволяє щомісяця економити до 25% електроенергії в порівнянні з 50 Гц трансформаторними зарядними пристроями. Відсутність великих струмів в момент включення живлення дозволяє знизити вимоги до кабельного та захисного обладнання.

 • Високоефективні зарядні системи

  Підприємство Комета-СДЕ більше 10 років займається розробками та виробництвом прогресивних технологій заряджання, орієнтованими на майбутнє. Зарядні системи Комета формують зарядну характеристику згідно з DIN 41774 (DK621.314.63: 621.382.2: 621.355.2), що дозволяє уникнути недозарядке та перезарядки АКБ незалежно від коливань напруги мережі живлення. Наші системи можуть бути використані для зарядки батарей (E) PzS, (E) PzB, NiCd та AGM. Внутрішня пам’ять зарядного пристрою зберігає всі відповідні характеристики заряду.

 • Екологічна продукція, відповідає європейським нормам

  Однією з найважливіших завдань при розробці зарядної станції була мінімізація впливу на навколишнє середовище. Розробка всіх компонентів проводилася з урахуванням вимог ринків країн ЄС до викидів СО2 в навколишнє середовище. Мінімально можливе енергоспоживання систем заряду дозволяє зменшити вплив на природу.

 • Універсальність та компактність

  Габарити та вага зменшені у порівнянні з аналогічними пристроями, настроювані профілі дозволяють заряджати практично усі види батарей, а сам пристрій дозволяє проводити обслуговування та діагностику.

 • Сучасний, продуманий дизайн

  Системи Kometa обладнані LED-підсвіткою екрану. Для моніторингу стану заряду в погано освітлених приміщеннях. Зручний у використанні кнопковий блок керування зарядної станцією.

Оптимізація ефективності

Зарядний пристрій забезпечує стабілізований струм і напругу під час коливань живильної мережі, гарантуючи оптимізований заряд. Закінчення заряду відбувається при досягненні напруги на елементі 2,65 В або при закінченні зростання напруги (dV / dt), що виключає можливість недозаряду або перезаряду (для батарей з рідким електролітом).

Багатопрофільність

Використання одного зарядного пристрою для заряду широкого спектра батарей різних ємностей, технологій (класичні, малообслуговувані і необслуговувані-гелеві). Зарядні станції “Комета” призначена для заряду всіх типів тягових акумуляторних батарей, які використовуються в електротранспорті і навантажувачах, по DIN 41772, DIN 41773 і DIN 41774. Відповідність профілів по DIN підтверджено сертифікатами.

Наші зарядні станції для тягових акумуляторів дозволяють проводити зарядку як в “автоматичному” режимі, згідно з обраним профілем, так і в “РУЧНОМУ” * з можливістю встановити параметр що стабілізується, ТОК з дозволом 1А.

Зарядна станція “Комета” має можливість автоматично коригувати профіль заряду тягових батарей в залежності від зовнішніх температурних умов і типу АКБ, надати опцію підключення до персонального комп’ютера для контролю і візуалізації режимів заряду АКБ, а також ведення електронного журналу на кожну з батарей для зарядки.

При використанні декількох однотипних зарядних пристроїв “Комета” для АКБ є можливість організації централізованої системи моніторингу стану батарей в експлуатуючої організації.

Мікропроцесорна система

Керування зарядних станцій “Комета” здійснюється високопродуктивною мікропроцесорною системою з функцією самодіагностики. Стабільність вихідних характеристик та заряд оптимальним струмом збільшує термін служби АКБ в електричних навантажувачах (до 15%).

 • запобігає перевищення допустимого значення струму в момент включення живлення
 • забезпечує діагностику АКБ за ступенем сульфатації
 • відключає ЗС після закінчення заряду
 • дозволяє оптимізувати температуру ЗУ

Стандартні (профіля Wa, (WoWa)) мають зарядні вольт-амперні характеристики (Wa) згідно зі стандартом DIN 41774. Відноситься до класу найпростіших та засновані на механізмі тимчасового контролю зарядного процесу. Доповнена функція автоматичного керування зарядним процесом, шляхом контролю величини зарядженої ємності батареї в А ч.

Додаткові профілі

Профілі IUIa мають зарядну вольт-амперну характеристику типу (I), (U) та є найбільш оптимальним для заряду АКБ, дозволяє зробити безпечний заряд батареї за мінімально короткий час. Закінчення заряду проводиться при досягненні Vpc = 2,65 В. або за критерієм dU / dt.

Режим діагностики АКБ визначає кількість переданої енергії в АКБ під час заряду та визначає ступінь сульфатації АКБ.

РЕЖИМ ВІДНОВЛЕННЯ АКБ дозволять знизити наслідки сульфатації АКБ, проводячи заряд малим струмом незалежно від стану батареї.

Ручний режим (IU) має можливість встановити параметр що стабілізується, ТОК (I) або НАПРУГУ (* U) з дозволом 1А або 1 Вольт, що дозволяє проводити зарядку малим (більшим) стабілізованою струмом.

** Централізована система моніторингу та управління зарядних пристроїв.

Діагностика.
** Дистанційна сигналізація.
Безпечне від’єднання.

 • Зарядні станції Серії Kometa CS

   Зарядні станції Серії Kometa CS Одні з найперших та …

  Зарядні станції Серії Kometa CS-1F

  Зарядні станції Серії Kometa CS-1F Зарядні станції нового типу, …

  Зарядні станції Серії Kometa CS-3F

  Зарядні станції Серії Kometa CS-3F Одна з новітніх розробок …
 • Решта продукції компанії “Комета-СДЕ”

  Імпульсні регулятори

  Розроблено за новітньою технологієюmosfet із застосуванням потужногомікропроцесора, що дозволяє звичайний електронавантажувач з реостатно-контактної схемою використовувати як навантажувач з багато функціональними можливостями: Высокой надежностью системы управления, обеспечивающей защиту от «самохода» электропогрузчика, что в свою очередь приводит к уменьшению травматизма, как окружающих, так и водителя при работе с электротранспортом. Плавным регулированием скорости движения, …

  Індикатор стану батареї

  Індикатор стану батареї з лічильником напрацьованих годин і функцією блокування гідроприводу (ІСБ) призначений для установки на підлоговий електротранспорт. Дозволяє визначати водієві на рідкокристалічному дисплеї час напрацьованих годин і розряд АКБ в процентному співвідношенні. Для темного час доби поруч знаходиться лінійна світлова шкала так само для визначення ступеня розряду акб. Використання …

  Блок управления кассовым боксом

  Сенсорний блок управління СБ-3 Більш доступне, але при цьому володіє всім, чим і його попередник. Блок управління забезпечує плавний пуск при будь-якій швидкості подачі транспортної стрічки, що забезпечує високу стійкість товару під час руху. Сумісний для роботи в автоматичному режимі з датчиком примусового управління транспортерної стрічкою (нормально розімкнутий). Використання надійного …
 • Так само фахівці нашого підприємства накопичили великий досвід в проведенні ремонтних робіт та сервісної підтримки нашої продукції.

  Ремонт автоматичних розсувних дверей

  Будь-який механізм автоматичних розсувних дверей виходить з ладу та вимагає ремонту та наладки. Фахівці нашого підприємства накопичили великий досвід в проведенні ремонтних робіт по автоматичних дверей практично всіх основних виробників. представлених на ринку України пройшли навчання монтажу та сервісу таких відомих марок як GEZE, Tormax, Aprimatik та т.д

  Обслуговування касових боксів.

  фахівці нашого підприємства надають повний комплекс послуг по сервісному обслуговуванню, ремонту та модернізації касових боксів на всій території України (монтаж / демонтаж, перевезення, обслуговування, ремонт, поставка необхідних комплектуючих до касових боксів різних виробників).

  Ремонт Електронного обладнання.

  Одним із затребуваних видів діяльності нашого підприємства є ремонт та відновлення електронних блоків або вузлів застосовуються в промисловому обладнанні та сільському господарстві. Фахівці нашого підприємства мають великий досвід в ремонті силових блоків керування підлогового електротранспорту починаючи від малопотужних електромобілів (гольфкар, прогулянкових, полемічних машин,) та закінчуючи важкими та потужними електрокарами.
 • Українська продукція – Європейська якість!

  Повністю українське виробництво

   Зарядні станції для тягових АКБ та інша продукція ТОВ “Комета-СДЕ”, проводиться повністю в Україні, вносячи свій внесок в економічний розвиток нашої країни та забезпечуючи робочі місця …

  Сертифікат європейської якості

  Наша продукція отримала сертифікат ЄС. Який підтверджує якість та надійність нашої продукції. Сертифікат Європейського Союзу відкриває абсолютно новий рівень довіри до нас, нашої продукції та істотно розширює горизонти співпраці для нас та наших партнерів!

 • Компанія Комета-СДЕ, має велику дилерську мережу по всій країні

  та завжди прагне до збільшення кількості партнерiв, тому ви можете замовити та придбати нашу продукцію практично в усіх великих містах України (Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків та багато інших). Наша логістична структура дозволяє нам відправляти продукцію не тільки по Україні, але й в інші країни. Високі стандарти та велика конкуренція змушують компанію виробляти не тільки високоякісну продукцію, але й приділяти увагу турботі про навколишнє середовище, створюючи високотехнологічну та дуже економічну техніку.

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!

  Давайте экономить деньги вместе!

  2.37
  24
  0.8
  1.18

  ТИП Зарядной Станции

  Инверторная
  (Комета)

  Трансформаторная
  (Типичная)

  КПД ЗС (ȵ=)

  0.92

  0.72

  Напряжение АКБ (Вольт)
  Емкость АКБ (А*ч)
  Введите тариф на электроэнергию
  Введите количество зарядных циклов
  0 грн.

  © 2019 Комета-СДЕ